T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

  


Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

 Harçlık Biriktiren Öğrenciler, Kitapla Buluştu
 

 
Of Kaymakamlığı tarafından gerçekleştirilen “Harçlıklar Biriktiriliyor, Kitaplar Okunuyor” projesi bu yıl da devam ediyor. Proje kapsamında öğrencilere önceden dağıtılan “Kitap Kumbaralar” açılarak, öğrencileri kitapla buluşması sağlandı. 


 Kaymakamlık SYDV Müdürü Çakır’ın Mutlu Günü
 

 

Kaymakamlığımız Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Murat Çakır, İlçemiz Kıyıcık Orta Okulu Teknoloji Tasarımı Öğretmeni Selvi Naime Çiftçi ile dünya evine girdi.
 23 Nisan Törenlerini Çocuklar Şenlendirdi
 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Of’ta düzenlenen çeşitli etkinliklerle şölen havasında kutlandı. Tüm okullar kendi bünyesinde kutlama yaparken resmi kutlama programı Of Merkez Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu tarafından, Ulusoy Lisesi Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi.


 23 Nisan’da öğrenciler Kaymakam Arslan’ı Ziyaret etti
 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 95. Yıldönümü kutlamaları kapsamında İsmail Yıldırım İlkokulu öğrencileri ile birlikte okul müdürü Rıza Ercihan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Kaymakam Arslan’ı makamında ziyaret ederek çiçek takdim etti.


1 2 3 4 5 6 7


Site toplam 22.097 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 35 kişi geziyor.

   Haber ve Duyurular
 

          T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

Yükleniyor...Adres: Sulaklı Mahallesi Cumhuriyet Cad. No. 58 Of, Trabzon
Tel: (0462) 771 51 00  Faks: (0462) 771 50 18
of@icisleri.gov.trVcil Yönlendirme Uygulaması